Náš tým _Martina

Mgr. Martina Pospíšilová

Třídní učitelka

 

Vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové. V "klasické" škole nikdy neučila a je moc ráda, že ji životní cesty přivedly k alternativnímu vzdělávání, které by se podle Martiny mělo stát standardem. Při ročním pobytu v Německu měla možnost být na praxi v Montessori škole, tento pedagogický směr ji uchvátil a jí dává smysl. Ve chvíli, kdy začala pracovat s dětmi, nastalo její celoživotní nekončící sebevzdělávání.

Absolvovala kurzy Montessori pro MŠ, Matematika hravě a zábavně s Birgit Griep, Vstupte do ticha s Vlastou Hillebrandovou, Montessori kurz se Zuzkou Prémou ( 6 - 9 let), kurz od Prázdninové školy Lipnice - ZaHRAda - Výchova ke ctnostem. V přítomnosti dětí se nechá fascinovat jejich upřímností, bezprostředností, smíchem a nekončící energií.

Ráda s dětmi běhá, hraje si a naslouchá jim, ráda pozoruje radost v jejich očích. Je sportovně založená a pohyb je její potřebou. Baví ji snít a pomalu a jistě si za svými sny jít. Baví ji lézt na vysoké kopce a hory, baví ji být v přírodě a vystupovat ze své komfortní zóny. Ráda kolem sebe sdružuje příjemné lidi, řadu let pořádá tábor pro rodiny s dětmi. Když na to přijde, ráda si přečte dobrou knihu. Dobrá káva a adrenalin v jejím životě nemohou chybět.

„Zachovej řád a řád zachová tebe.“