Pro odeslání zprávy vyplňte prosím následující formulář


* Bezpečnostní kód Každý den trávíme na zahradě, pokud to počasí dovolí. Na podzim hrabeme listí, v zimě stavíme sněhuláky, na jaře budeme sázet rostlinky. Do toho vyrábíme krmítka  pro ptáčky a staráme se společně o přírodu. Naši zahradu se všemi jejími tajnými zákoutími milujeme a užíváme si každou chvilku, kterou na ní můžeme prožít. Lozíme po stromech, budujeme bunkry, občas se vydáme na válečnou a objevitelskou výpravu. 10 000 metrů, které kolem školy máme, nám umožňuje pořád něco nového objevovat. 

 

 

Pondělí

tvoření

Úterý

vědecké i jiné pokusy

Středa

poznáváme přírodu

Čtvrtek

tvoření 

Pátek

výlety do okolí

 

 

Plánované akce:

 KVĚTEN A ČERVEN  2018

Pátek 4.5.2018 - BESEDA “Vodící pes ve službě člověku” 


Program nadačního fondu Českého Rozhlasu Světluška. Besedu vede nevidomá lektorka se svým vodicím psem. Děti se dozví, jak probíhá výchova a výcvik vodicích psů, uvidí i spolupráci psa s nevidomým člověkem. Pochopí lépe jeho význam, i každodenní život nevidomých lidí, jak se k nim chovat při běžném setkání.

Probíhá ve škole. 13:30 - cca 14:45
Zdarma

 

Úterý 15.5.2018 - NEMOCNICE ZVÍŘÁTEK 

V improvizované nemocnici zvířátek se děti mohou dovědět, jak se chránit před úrazy a jak postupovat při zranění. Děti navštíví improvizovanou Nemocnici zvířátek v roli rodičů svých „zraněných“ plyšových zvířátek a zapojí se do jejich ošetřování. V nemocnici budou ambulance, čekárny a centrální příjem, lékárna či rentgen jako ve skutečné nemocnici. V roli sestřiček budou děti provázet také studentky Vyšší odborné školy zdravotnické Brno, p.o.

Děti si s sebou mají vzít svého plyšáka. Také batůžek a sváču.

Odchod: 12:40. Návrat: cca 15:300
Zdarma

 

Pátek 8. 6.  - DŮM RYTÍŘSKÝCH CTNOSTÍ - program Mušketýři

Oblíbené šermování a program pro děti z doby mušketýrů a Třicetileté války. Nejen kordy a muškety, ale také zajímosti z oblasti střelných zbraní. S sebou sportovní oblečení, sváču a pití. 

Odchod: 12:45. Návrat cca 16:15

Cena: 150 Kč